Oxelösunds logga

Öppettider och kontaktuppgifter

Här hittar du öppettider och kontaktuppgifter till Kustbostäders verksamheter

På Kundcenter hjälper vi dig bland annat med

  • Felanmälan
  • Nycklar

Telefontid och besökstid
Måndag - fredag 9.00-12.00
Telefon 0155-388 50

E-post kundcenter@oxelosund.se

Akuta ärenden efter kontorstid

Securitas, telefon 010-470 57 84

Störningsjour

Under kontorstid, telefon 0155-388 50

Övrig tid Securitas, telefon 019-324 325

Jag har låst mig ute- vem kontaktar jag?

Ring Kundcenter eller Securitas under respektive öppettider.

Legitimation krävs. Avgift måndag till fredag 8.00 - 16.00, 500 kr.
Övriga tider fastställs kostnaden av Securitas.

Skadedjur i lägenheten?

Kontakta Anticimex direkt på telefon 0155-20 55 30

Charlotte Löfstedt, chef Kundcenter och Uthyrning

Telefon: 0155-388 04

E-post: charlotte.lofstedt@oxelosund.se

Telefontid
Måndag till torsdag 9.00-12.00

Telefon 0155-388 50, knappval 2

E-post uthyrningen@oxelosund.se

Endast bokade besök

Fredagar stängt

Charlotte Löfstedt, chef Kundcenter och uthyrning

Telefon: 0155-388 04

E-post: charlotte.lofstedt@oxelosund.se

Pär Blom, Projektchef, ansvarig båthamnar

Telefon: 070-567 37 90

E-post: par.blom@oxelosund.se

Linda Bernehjält, Fastighetschef

Telefon:0155-388 31

E-post: linda.bernehjalt@oxelosund.se

Patrik Andersson, chef Miljögruppen

Telefon: 0155-383 19

E-post: patrik.andersson@oxelosund.se

Mikael Österberg, chef Servicegruppen

Telefon: 0155-382 55

E-post: mikael.osterberg@oxelosund.se

Susanne Bergkvist, chef Städ

Telefon: 0155-388 06

E-post: susanne.bergkvist@oxelosund.se

Charlotte Löfstedt, Fastighetsförvaltare

Telefon: 0155-388 04

E-post: charlotte.lofstedt@oxelosund.se

Jonas Karlsson, Teknisk chef

E-post: jonas.karlsson@oxelosund.se

Ann-Katrin Hultman, Fastighetsförvaltare

Telefon 0155-388 12

E-post: ann-katrin.hultman@oxelosund.se

Andreas Trobeck, Fastighetsförvaltare

Telefon: 0155-388 23

E-post: andreas.trobeck@oxelosund.se

Pär Blom, Projektchef, ansvarig båthamnar

Telefon: 070-567 37 90

E-post: par.blom@oxelosund.se

Håkan Berg, Planerare

Telefon: 0155-388 16

E-post: hakan.berg@oxelosund.se

Kustbostäder ingår tillsammans med Oxelö Energi i en av Kommunen ägd koncern. Vi har en gemensam ledningsgrupp för båda bolagen.

Per Alm, VD

Telefon: 0155-388 05

E-post: per.alm@oxelosund.se


Jonny Jakobsson, Energichef

Telefon: 0155-388 48

E-post: jonny.jakobsson@oxelosund.se


Linda Bernehjält, Fastighetschef

Telefon:0155-388 31

E-post: linda.bernehjalt@oxelosund.se


Annika Lindblom, Ekonomichef

Telefon: 0155-388 02

E-post: annika.lindblom@oxelosund.se


Annelie Löfstedt, HR-chef

Telefon: 0155-388 22

E-post: annelie.lofstedt@oxelosund.se


Julia Bergman, Marknadschef

Telefon: 0155- 388 11

E-post: julia.bergman@oxelosund.se

Sidan uppdaterad: 17 september 2020

Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta att surfa på denna webbplats samtycker du till vår användning av cookies. Ta reda på mer genom att läsa vår sekretesspolicy.

Läs mer